Zheg

Kjo ruse do t’iu shkrijë komplet me linjat e saj, më...

Modelja ruse, Viki Odintcova, ka një llogari në Instagram plot me fotografi mahnitëse. Më poshtë disa nga fotografitë më të “nxehta” të saj, ku ajo...

Nëse partneri juaj përdor këto aplikacione, atëherë ai është duke ju...

Askush nuk dëshiron të mësojë se dashnorja e tyre po shkon me një person tjetër, por fatkeqësisht kjo ndodh. Në fakt 45% e meshkujve dhe...

Nuk e keni ditur, por meshkujt duan vetëm këto 4 gjëra...

Nëse doni t’ju mbajë mend gjatë kohës sa është gjallë, për këtë nuk keni nevojë për një atmosferë romantike ose rroba të brendshme seksi....

Trajnerja e fitnesit çmend të gjithë me fotot e fundit në...

Në Instagram ka shumë modele seksi të fitnesit dhe trajnere seksi, por njëra i lë të gjithë gojëhapur me format e saj të trupit Me...

Kjo prezantuese moti di si t’i ngrejë temperaturat

Kur ajo prezanton motin, të gjithë e kanë mendjen më shumë tek format e saj. Ka një arsye të fortë se përse teleshikuesit hutohen nga...

Kjo bukuroshe paguhet për çdo foto në Instagram

E famshmja e Instagramit, Gabby Epstein ka 1.7 milionë ndjekës në Instagram. Bukuroshja nga Australia është një ish-kampione e notit e cila është shndërruar në...

Alessandra s’e harron zakonin e vjetër! Poza provokative edhe pas largimit...

Kanë kaluar tre muaj prej kur Alessanda Ambrosio është larguar nga ‘Victoria Secret’ por kjo nuk do të thotë se e ka harruar zakonin...

Një gjoks bombastik si Anna Jenifer (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Anna Jenifer tashmë në pah të parë vendos fizikun e saj të mrekullueshëm, gjoksin bombastik dhe vithet që i ka...

Kjo është tifozja më e bukur e Manchester United (FOTO)

Ekipi Mancherster United janë me fat që në mesin e shumë fansave e kanë një të tillë kaq seksi. Fjala është për tifozen, Katrina Maria...

Kjo pjeshkë super seksi do ju dalë në ëndrra! Ja imazhet...

Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin fort me fotografitë e tyre. Por, shumë pak prej tyre janë të nivelit të Genesis, një modele...

Përcjellni GazetaOra.com

411,168FansaPëlqeje
3,335NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË