Zheg

Ndizet alarmi – modelja trashaluqe bën pozat e radhës

Modelja e kolme Ashley Graham ka treguar asetet e saj në bikine për revistën Sports Illustrated. E si zakonisht ato janë shumë të nxehta. E këto...

Si t’a kuptoni nëse një njeri është i mirë në shtrat...

Të jesh mirë në shtrat është shumë më e thjeshtë se sa mendoni dhe nuk ka të bëjë fare me madhësinë e haletit. Sipas një...

16 ushqime më të mira për të rritur rolin tuaj në...

Nëse jeni duke vuajtur nga një epidemi e ulët nuk jeni i vetëm – një makinë e reduktuar e seksit është një problem i...

Zbulohen shkaqet se përse ju kujtohet vazhdimisht dashuria e parë

Thuhet se dashuria e parë ka shumë ndikim në jetën e njerëzve. Ata mund të gjejnë një partner tjetër në të ardhmen, por askush...

Dashuria dhe lloji i puthjes, ju për cilin “stil” jeni?

Dashuri, butësi, ngrohtësi, pasion: ka shumë arsye pse i afrojmë buzët tona tek ata që i duam. Le ta zbulojmë këtu Puthja: një apostrof rozë...

Mbani një gotë ujë afër, mund të alivanoseni nga këto të...

Të pasmet më të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj i ka Victoria Lomba. Këtë herë ajo vjen e veshur...

Modelja shqiptare, nuk lë vend as për imagjinatë me këto imazhe...

Modelja e njohur është në qendër të vëmendjes vazhdimisht duke u komentuar për pozat provokative të saj, shkruan Gazeta Blic. Është fjala për Franceska Jaçen,...

Bukuroshja ankohet se i dashuri fle me meshkuj – (Foto)

Manekinia me prejardhje suedeze-australiane, Kelly Gale, është bërë njëra nga modelet më të kërkuara në botë që prejse në moshën 18-vjeçare ishte paraqitur në...

Modelja në të kuqe ekspozon format trupore (FOTO)

Modelja e njohur Anastasia Kvitko cilësohet si njëra nder modelet më seksi në botë ku me pamjen e saj i  çmend të gjithë, shkruan Gazeta...

E lezetshme dhe përvëluese: Bukuroshja amerikane tregon trupin fantastik në plazh

Modelja amerikane, Danielle Herrington, është shfaqur shumë seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illustrated Swimsuit. Të martën është publikuar numri...

Përcjellni GazetaOra.com

411,093FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË