VIP-IN

Çështja e Loredanës shkon sërish në gjyq, reperja rrezikohet të deportohet...

Edhe pse Loredana është në kulmin suksesit profesional në Zvicër, ajo rrezikon të përballet me deportimin. Gazeta zvicerane “Heute” shkruan se shkak është akuzat...

Loredana del sërish në gjyq, zvicerianja: Na ofroi 200 mijë franga...

Historia e Loredanës dhe gruas zviceriane që i zhvati rrëth 900 mijë franga së bashku me vëllain e saj, mesa duket nuk qenka mbyllur...

Drilon Hoxha dhe Ana Lika xhirojnë filmin me skena erotike: Kam...

Së fundmi Drilon Hoxha dhe Ana Lika kanë realizur një film i cili nuk është publikuar ende. I pyetur nga moderatorja Ester Bylyku në...

Loredana i dedikon këngë, reagon Mozzik

Loredana dhe Mozzik janë ndër reperet më të suksesshëm. Siç duket as situata e krijuar nga COVID-19, nuk e ka ndalur Loredanën të sjellë...

Grida Duma nuk njihet pa make up! Dalin fotot e politikanes...

Grida Duma është një nga politikanet më të bukura të Shqipërisë, e cila ka qenë gijthnjë në qendër të vëmendjes mediatike për pamjen e...

I dedikoi këngë UÇK-së, shoqërohet në polici Gold Ag

Disa ditë më parë Gold Ag ka publikuar këngën "Shkronjat e arta", të shoqëruar edhe me një videoklip. Por reperi është marrë në pyetje nga policia...

Enca publikon videon +18 duke bërë twerk, komentuesit i kujtojnë se...

Këngëtarja e njohur Enca ka publikuar para dy ditësh një video duke bërë “twerk”, në rrjetin e sociale në Instagram. Enca qëllon edhe veten...

Dafina Zeqiri i jep fund lidhjes me Dj Geek, arsyeja do...

Dafina Zeqiri i ka dhënë fund lidhjes romantike me Dj Geek, vetëm pak muaj pasi publikoi romancën e saj të re. Lajmin e ka...

Rudina nuk i ndal skandalet, video me vjehrrin e ri, babain...

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka konfirmuar së fundmi lidhjen e dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku, e cila është komentuar gjerësisht në rrjet. Rudina ka...

Trejsi Sejdini zhgënjehet nga SHBA? “Këtu s’ka kush kohë të merret...

Trejsi Sejdini duket se ka mbetur e zhgënjyer nga ritmet e jetesës në SHBA. Ajo ka treguar se në SHBA nuk ka kush kohë...

Përcjellni GazetaOra.com

411,046FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË