VIP-IN

E FUNDIT/ Policia Ushtarake ndalon Dashnor Dikon

Policia Ushtarake ka ndaluar ditën e sotme këngëtarin Dashnor Diko, i cili po lëvizte me automjetin e tij tip, Cady. Ai ishte duke transportuar...

Karantina/ Robert Berisha zbulon se me cilën nga femrat shqiptare…

Këngëtari Robert Berisha ka zbuluar së fundmi disa gjëra rreth kësaj periudhe të vetë-izolimit, ndërsa nuk ka hezituar të tregojë se me kë prej...

“Ju përgjërohem të gjithë shqiptarëve!”/ Elvana Gjata ka një mesazh:...

Shqipëria është nën frikën e koronavirusit, ndërsa duket se qytetarët nuk I respektojnë aspak rregullat e izolimit dhe janë dyndur në rrugë e markete. Në...

Art Rushiti shqiptari që hyri në zemrën e Beyoncé

Bota e medias është dhe do të mbetet gjithmonë temë trend në rajon dhe botë Se shqiptarët po depërtojnë...

Rrëfimi i dhimbshëm i nënës së Rita Orës për luftën me...

Nëna e Rita Orës ka rrëfyer për betejën e saj me kancerin e gjirit. Nëna e Rites nuk u...

Agnesa po pozonte pranë detit, por i ndodh e papritura

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të përfolur dhe të pëlqyer shqiptare. Ajo u bë e njohur në...

Genta po e kalon Shen Valentinin në vaskë, ja kush po...

Genta Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më joshëse të estradës sonë. E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht...

Pasi u dobësua, tani Big Mama ndryshon krejtësisht pamjen

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që me dukjen dhe zërin e veçantë qysh në fillim u bë shumë e njohur...

Nora Istrefi ndërron stilin, nuk e keni parë asnjëherë kështu

Këngëtarja kosovare, Nora Istrefi është pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare që nga paraqitja e saj e parë.

Dua Lipa fiton dy çmime “Grammy”

Sukseset e këngëtares kosovare, Dua Lipa në arenën ndërkombëtare nuk kanë të ndalur. Mbrëmë Dua Lip aka fituar çmimin...

Përcjellni GazetaOra.com

410,928FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË