VIP-IN

Armend Shabani sjellë këngën “Kurorëzim i dashurisë”

Armend Shabani sjell projektin më të ri, pas bashkëpunimit të suksesshëm me këngëtaren Mirsa Kerçeli, me këngën "I/e dashuruar", e cila ishte mirëpritur nga...

Veton Brahimaj, gjakovari që përfaqëson bukurinë Shqiptare

Foto e parë Quhet Veton Brahimaj dhe është nga Gjakova. Është 17 vjeçar. Foto e dytë Vetoni hobi ka modelizmin dhe ka fituar disa çmime deri më...

A ju kujtohet Resmije Kida me vëllaun Rifatin

Resmija e Rifati ishin anëtarë të shoqërisë më të njohur që mbante emrin “Jahë Salihu Nivokaz”, prej nga ishin edhe këngëtarët,të cilët shpejt me...

Donart Vitija, një talent në botën e fotografisë

Donart Vitija është një 16 vjeçar nga Prishtina, që po spikatet me talentin e tij për fotografi. Për photoshooting dhe për kërkesat tuaja rreth fotografisë...

Xhirimet e kënges “Hakmarrja ” nga Prince Double H.

Në këtë këngë bëhet fjalë për vrasjet mes vëllaut me vëllaun (shqiptar me shqiptar ), dhe derdhja e gjakut sikur vrasjet e tilla që...

Princi Shqiptar Heljo TOSHI fitoi 4 tituj ne Gjeorgji

Foto 1 Heljo TOSHI eshte 8 vjecar , eshte nxenes ne klasen e 3 te Shkolles 9-vjecare "Misto Mame" nga Tirana . Heljo TOSHI ka pasur...

Me 50 fustanet e koleksionit të Vjollca Llapashticës u bë edhe...

Nga: Jeta Zymberi - KultPlus Tepihu i kuq dhe tavolinat e dekoruara me të zeza po na paraprinin në këtë hapje solemne. Tingujt e lehtë...

Drilon Hoxha dhe Ana Lika xhirojnë filmin me skena erotike: Kam...

Së fundmi Drilon Hoxha dhe Ana Lika kanë realizur një film i cili nuk është publikuar ende. I pyetur nga moderatorja Ester Bylyku në...

A ka të dashur Amantia? Ja si shprehet ajo…

Dje nepër mediat online u përfol shumë rreth dashurisë se re të Amaties, ku flitej që është në një lidhje të re dashurie me...

Besojeni apo jo, ky është i dashuri i Kallashit

Valltarja Donjeta Kosumi, e njohur nga të gjithë me pseudonimin Kallashi, ka prezantuar të dashurin e saj. Deri më tani ajo e kishte "fshehur" të...

Përcjellni GazetaOra.com

410,928FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË