VIP-IN

“Puthje për babin”, vogëlushja pajton çiftin i shoëbizit që u ndanë...

Mozzik dhe Loredana konfirmuan ndarjen e tyre në muajin tetor. Pas ndarjes Hana, vajza e tyre jeton në Zvicër me të ëmën dhe Loredana...

E FUNDIT/ Policia Ushtarake ndalon Dashnor Dikon

Policia Ushtarake ka ndaluar ditën e sotme këngëtarin Dashnor Diko, i cili po lëvizte me automjetin e tij tip, Cady. Ai ishte duke transportuar...

Karantina/ Robert Berisha zbulon se me cilën nga femrat shqiptare…

Këngëtari Robert Berisha ka zbuluar së fundmi disa gjëra rreth kësaj periudhe të vetë-izolimit, ndërsa nuk ka hezituar të tregojë se me kë prej...

Trejsi Sejdini zhgënjehet nga SHBA? “Këtu s’ka kush kohë të merret...

Trejsi Sejdini duket se ka mbetur e zhgënjyer nga ritmet e jetesës në SHBA. Ajo ka treguar se në SHBA nuk ka kush kohë...

Alba Hoxha i çmend të gjithë, hap këmbët dhe…

Alba Hoxha i ka çmendur të gjithë me foton e fundit në Instagram. Balerina shihet se ka hapur këmbët duke reklamuar...

Oriola Marashi poston foto nudo në pishinë, e fshin por…

Modelja e njohur, Oriola Marashi është karantinuar në Kroaci. Ajo ka postuar një foto teksa lahet në pishinë pa rroba banje. Megjithatë, modelja ka...

Reja e Remzies me veshjen më të bukur ndonjëherë…Jo më me...

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani, shkruan ORAinfo. Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një...

“Po më bie të fikët”/ Modelja e fitnessit, Dorina Mema, e...

Modelja e fitness-it, Dorina ka ndarë së fundmi një foto ku ka treguar shqetësimin e madh që ka përjetuar ditën e sotme. “Stafi mjekësor erdhën...

Art Rushiti shqiptari që hyri në zemrën e Beyoncé

Bota e medias është dhe do të mbetet gjithmonë temë trend në rajon dhe botë Se shqiptarët po depërtojnë...

“Nuk ka femra të shëmtuara, vetëm të varfëra”, evolucioni i Alketa...

Alketa Vejsiu është një ndër figurat më të spikatura dhe të bukura të ekranit shqiptar. Ajo ka qenë pjesë e skenave të...

Përcjellni GazetaOra.com

410,928FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË