VIP-IN

Kur Sasa iu zbukuronte burrit të saj me flokë kaçurrele, një...

Adriana Matoshi është bjondja me sy të kaltër që zgjon imagjinatën e secilit mashkull. E një shije të tillë e kishte edhe aktori Albert...

Detaji shokues në skenën ku përformoi Rita Ora…Po tronditë të gjithë...

Rita Ora përformojë në Prishtinë me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, shkruan ORAinfo. Gjithçka ishte përgatitur deri në detajin e fundit që...

”Plasin” serbët, ‘bllokojnë’ Twitterin e Ritës, shikoni çfarë i shkruajnë

Rita Ora ka përfunduar koncertin e saj në Prishtinë. Ajo mblodhi me mijëra qytetarë në sheshet e Prishtinës, me ç’rast iu këndoi për afro 30...

Big Mama në dasmë, ia merr ‘hijeshinë’ edhe nusës me pamjen...

Big Mama është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo. Ajo tashmë e ka provuar vetën edhe si moderatore dhe autore e emisioneve...

Shqiptarja rrëmben çmimin e parë në MTV EMA-s

Një tjetër shqiptare po arrin majat e skenat muzikore botërore. Suksesi i Ava Max nuk ndalet. Pas një...

Shifra të çmendura/ Ja sa do të paguhet Alketa për prezantimin...

Sanremo i këtij viti do të ketë plot 11 prezantuesmes të cilëve Mara Venier, Antonella Clerici, Giorgina Rodriguez, Sabrina Salerno, Alketa Vjesiu.

Kështu u surprizua Big Mama për ditëlindje (FOTO)

Ajo është një nga këngëtaret që gjithmonë është pëlqyer për sinqeritetin e saj, shkruan GazetaBlic. Big Mama ka krijuar tashmë simpatinë e saj tek publiku....

A do të mbahet koncerti i Rita Orës!? E konfirmon zëvendëskryeministri

Zëvendëskryeministri i parë i vendit, njëherësh ministër i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka konfirmuar pjesëmarrjen e këngëtares kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora,...

Morena joshëse edhe tmerrësisht e bukur…

Morena Taraku njihet si një nder këngëtaret edhe modelet më të bukura që ka estrada jonë. Së fundmi bukuroshja simpatike ka realizuar edhe fotosesionin e...

Sinani i bën të gjitha punët e shtëpisë, shikoni si e...

Sinan Hoxha duket se është një bashkëshort i përkushtuar, që pavarësisht profesionit është i përgjegjshëm edhe ndaj obligimeve tjera. Andrra dhe ai janë me fat...

Përcjellni GazetaOra.com

410,928FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË