VIP-IN

Sa kohë ke pa bërë sex? Shpërthen Genta Gjalpi: “Kam 50...

Genta Gjalpi ka treguar disa detaje intime rreth jetës së saj në një bisedë pyetje-përgjigje me ndjekësit. Ajo thotë se ka plot 50 ditë...

Marrëdhënie seksuale treshe dhe lidhja me sheikun, motra e Encës flet...

Uindi Haxhia, motra e Encës është një nga personazhet e shoëbizzit më të përfolura për jetën e saj intime. Ajo ka folur hapur lidhur...

“Puthje për babin”, vogëlushja pajton çiftin i shoëbizit që u ndanë...

Mozzik dhe Loredana konfirmuan ndarjen e tyre në muajin tetor. Pas ndarjes Hana, vajza e tyre jeton në Zvicër me të ëmën dhe Loredana...

E FUNDIT/ Policia Ushtarake ndalon Dashnor Dikon

Policia Ushtarake ka ndaluar ditën e sotme këngëtarin Dashnor Diko, i cili po lëvizte me automjetin e tij tip, Cady. Ai ishte duke transportuar...

Karantina/ Robert Berisha zbulon se me cilën nga femrat shqiptare…

Këngëtari Robert Berisha ka zbuluar së fundmi disa gjëra rreth kësaj periudhe të vetë-izolimit, ndërsa nuk ka hezituar të tregojë se me kë prej...

“Po më bie të fikët”/ Modelja e fitnessit, Dorina Mema, e...

Modelja e fitness-it, Dorina ka ndarë së fundmi një foto ku ka treguar shqetësimin e madh që ka përjetuar ditën e sotme. “Stafi mjekësor erdhën...

Oriola Marashi poston foto nudo në pishinë, e fshin por…

Modelja e njohur, Oriola Marashi është karantinuar në Kroaci. Ajo ka postuar një foto teksa lahet në pishinë pa rroba banje. Megjithatë, modelja ka...

Oriola Marashi shtatzanë? Postimi i fundit po bën xhiron e rrjetit!

Modelja më seksi e Shqipërisë, dhe më e komentuara për jetën e saj private, Oriola Marashi, është në një lidhje prej shumë kohësh me...

“Ju përgjërohem të gjithë shqiptarëve!”/ Elvana Gjata ka një mesazh:...

Shqipëria është nën frikën e koronavirusit, ndërsa duket se qytetarët nuk I respektojnë aspak rregullat e izolimit dhe janë dyndur në rrugë e markete. Në...

Kohët e koronavirusit/ Adrola Dushi duket joshëse edhe me maskë

Koronavirusi ëështë bërë trend edhe në rrjetet, përveçse një sëmundje e rrezikshme vdekjeprurëse. Adrola Dushi ka qënë shumë aktive në rrjetet...

Përcjellni GazetaOra.com

411,093FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË