VIP-IN

E mohuan lidhjen, por Loredana dhe Zuna kapen mat duke u...

Loredana dhe Zuna i kishin mohuar fjalët për një lidhje të mundshme mes tyre. Zuna shkruante në një deklaratë të...

Dafina publikon videon, por a ka veshur të brendshme?

Dafina Zeqiri e ka ndezur sërish rrjetin me videon e publikuar. Ajo duket shumë seksi dhe herë shfaqet e veshur me të zeza.

Kështu ka qenë Dafina e vogël dhe duket kaq e ëmbël

A e kani parë ndonjëherë Dafina Zeqirin kur ka qenë e vogël? Këngëtarja shpesh ka marrë kritika për ndryshimet...

“Asgjë nuk jepet falas në TV”, Roza Lati heq dorë nga...

Moderatorja Roza Lati paralajmëroi muajin e kaluar projektin e saj të ri me të cilin do të vinte para ekranit.  Megjithatë, s’dihet ç’ka...

Alba Hoxha i çmend të gjithë, hap këmbët dhe…

Alba Hoxha i ka çmendur të gjithë me foton e fundit në Instagram. Balerina shihet se ka hapur këmbët duke reklamuar...

Kylie Jenner i vendos emra gishtave të këmbëve pasi u bënë...

Kylie Jenner ka vendosur që t’i emërtojë gishtat e saj të këmbëve. Kjo pas fotove ku ajo u komentua së shumti, pasi te gishtat...

Samanta ´´harron´´ të veshë pantallona dhe i çmend të gjithë

Këngëtarja Samanta Karavello është shfaqur mjaft seksi në foton e fundit të publikuar në Instagram. Ajo nuk ka veshur pantallona, teksa...

Alketa vendos të shfaqet pa make up, fansat e akuzojnë se...

Alketa Vejsiun nuk e shohim shumë shpesh të shfaqet pa make up, por këtë herë ajo ka vendosur t’i sfidojë të gjithë, duke postuar...

Luana bëhet brune dhe duket një yll i vërtetë

Luana Vjollca me sa duket ka vendosur të ndryshojë look. Nuk e dimë ende çfarë ka ndodhur, por në foton e publikuar së...

Nuk ndalet Dafina, shfaqet shumë pasionante me fustanin seksi

Dafina Zeqiri tërheq gjithmonë vëmendjen me fotot që poston. Dje këngëtarja doli thuajse e zhveshur, kurse sot ka zgjedhur një mënyrë të...

Përcjellni GazetaOra.com

410,928FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË