VIP-OUT

Kylie Jenner siç nuk e keni parë kurrë! Pa make up...

Kylie Jenner u fotografua të dielën në Beverly Hills duke bërë një vizitë tek mikesha e saj Stassie Karanikolaou. Kylieme flokët natyrale të lidhura dukej...

Nga Tokio te Berlin, ja kush janë aktorët më të paguar...

“La casa de papel” është seriali më i ndjekur i Netflix. Por ja sa paguhet secili aktor, në varësi të rolit, popullaritetit dhe numrit...

Nëna e Neymar lidhet me fansin 22-vjeçar të të birit, reagimi...

Ndërsa ylli i PSG, Neymar është rikthyer në Brazil gjatë pezullimit të futbollit evropian për shkak të krizës së koronavirusit, nëna e tij, Nadine...

Aktori i telenovelave turke i bashkohet “La Casa de Papel”, do...

Serialit shumë të famshëm të Netflix-it, “La Casa de Papel” do t’i bashkohet një prej aktorëve më të famshëm turk, Aras Bulut Iyenmli i...

Fotografohet në spital Kivanç Tatlitug, pak ditë më parë u dyshua...

Kivanç Tatlitug u dërgua në spital pak ditë më parë pasi shfaqi simptomat e koronavirusit. Aktorit iu bë menjëherë testi dhe pas disa orësh...

Tradhëtoi Malumën me Neymar Jr, modelja: Kur më ftojnë në seks...

Natalia Barulich është një modele shumë e famshme. Ajo pushtoi mediat rozë pas lidhjes me Malumën, e cila përfundoi për shkak se modelja 28...

A e dinit që Drake ka një djalë dy vjeç? Reperi...

Drake ka postuar për herë të parë një foto me të birin në Instagram dy vjet pas lindjes së tij. Reperi Drake, 33 vjeç, i...

Harry dhe Meghan duan të zgjerojnë familjen, së shpejti një fëmijë...

Harry dhe Meghan markle janë duke planifikuar të kenë një fëmijë të dytë, edhe pse Archie nuk ka mbushur ende 1 vjeç. Burime të sigurta...

E dinit se Robert Pattinson është mashkulli më i bukur në...

Aktori Robert Pattinson është shpallur mashkulli më i bukur në botë. Ky përcaktim është bërë përmes kirurgut kozmetik Dr. Julian De Silva, i cili...

I dashuri i Dua Lipës tregon për herë të parë mendimin...

I dashuri i këngëtares shqiptare Dua Lipa, Anwar Hadid, ka gjetur një mënyrë për ta kaluar periudhën e izolimit në shtëpinë e tij. Ai ka...

Përcjellni GazetaOra.com

411,046FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË