VIP-OUT

Aktori i telenovelave turke i bashkohet “La Casa de Papel”, do...

Serialit shumë të famshëm të Netflix-it, “La Casa de Papel” do t’i bashkohet një prej aktorëve më të famshëm turk, Aras Bulut Iyenmli i...

Fotografohet në spital Kivanç Tatlitug, pak ditë më parë u dyshua...

Kivanç Tatlitug u dërgua në spital pak ditë më parë pasi shfaqi simptomat e koronavirusit. Aktorit iu bë menjëherë testi dhe pas disa orësh...

A e dinit që Drake ka një djalë dy vjeç? Reperi...

Drake ka postuar për herë të parë një foto me të birin në Instagram dy vjet pas lindjes së tij. Reperi Drake, 33 vjeç, i...

Harry dhe Meghan duan të zgjerojnë familjen, së shpejti një fëmijë...

Harry dhe Meghan markle janë duke planifikuar të kenë një fëmijë të dytë, edhe pse Archie nuk ka mbushur ende 1 vjeç. Burime të sigurta...

I dashuri i Dua Lipës tregon për herë të parë mendimin...

I dashuri i këngëtares shqiptare Dua Lipa, Anwar Hadid, ka gjetur një mënyrë për ta kaluar periudhën e izolimit në shtëpinë e tij. Ai ka...

Dua Lipa publikon fotot nga vaska, nuk i lë vend imagjinatës

Dua Lipa ka publikuar disa foto të nxehta në instagramin e saj. Ajo shihet e futur në vaskë, e mbuluar me shkumë. ‘Si ta kalosh kohën...

Rita Ora së bashku me OBSH lansojnë logon e koronavirusit: Ju...

Organizata Botërore e Shëndetit dhe UNICEF kanë zgjedhur këngëtaren shqiptare Rita Ora për të lansuar logon dhe fondacionin për të ndihmuar në luftën kudër...

Teksti i këngës së Dua Lipa bëhet hit për koronavirusin: Mos...

Dua Lipa ka krijuar një këngë që i përshtatet shumë mirë situatës që bota po kalon me koronavirusin. Vargjet e këngës “Don’t start now”...

Idris Elba zbulon sëmundjen nga e cila vuan pasi rezultoi me...

Disa ditë pasi u diagnostifikua me koronavirus, aktori I njohur Idris Elba është shprehur se është mirë.Ndër të tjera, aktori nxiti fansat që të...

Yjet e kinemasë me koronavirus, aktori i Game of Thrones rezulton...

Koronavirusi nuk ka kursyer as yjet e kinemasë, teksa shumë aktorë të njohur kanë rezultuar pozitiv. Aktori i njohur i serialit Game of Thrones, Kristofer...

Përcjellni GazetaOra.com

411,093FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË