VIP-OUT

Ja çfarë meshkuj i pëlqejnë

Nicole Scherzinger nuk i pëlqen meshkujt, të cilët mendojnë se janë tërheqës dhe seksi. Këngëtarja mahnitëse, 37-vjeçare, e cila ishte ndarë muaj më parë...

‘The Voice UK’ dhe ‘X Factor’ në luftë për Rita Orën

Rita Ora ka thënë se ‘X Factor’ dhe ‘The Voice UK’ janë duke luftuar që ta kenë atë në shoun e tyre. Ajo deri më...

Mos ngurroni, provojeni fatin!

Manekinia e famshme, Bar Refaeli, është njëra prej atyre femrave e cila nuk ngurron të shfaqë trupin e saj jashtëzakonisht seksi në poza mjaft...

Aktori i telenovelave turke i bashkohet “La Casa de Papel”, do...

Serialit shumë të famshëm të Netflix-it, “La Casa de Papel” do t’i bashkohet një prej aktorëve më të famshëm turk, Aras Bulut Iyenmli i...

Nëna e Neymar lidhet me fansin 22-vjeçar të të birit, reagimi...

Ndërsa ylli i PSG, Neymar është rikthyer në Brazil gjatë pezullimit të futbollit evropian për shkak të krizës së koronavirusit, nëna e tij, Nadine...

Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, pozon nudo para...

Rita Ora nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës, teksa është shfaqur nudo para pasqyrës. Në një foto të postuar...

Shiti fotot e saj nudo dhe mblodhi 100 mijë dollarë për...

Kaylen Ëard një influencuese e njohur ka arritur të mbledhë rreth 100 mijë dollarë si ndihmë për  shuarjen e zjarreve dhe kalimin e krizës së...

Zezakja më e bukur në botë ushqehet vetëm një herë në...

Supermodelja zezake Naomi Campbell ka rrëfyer se ushqehet vetëm një herë në ditë. 50-vjeçarja tregon se ha vetëm drekën. “Ha drekë dhe dreka është darka...

I dashuri i Dua Lipës tregon për herë të parë mendimin...

I dashuri i këngëtares shqiptare Dua Lipa, Anwar Hadid, ka gjetur një mënyrë për ta kaluar periudhën e izolimit në shtëpinë e tij. Ai ka...

Përcjellni GazetaOra.com

411,086FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË