VIP-OUT

Tradhëtoi Malumën me Neymar Jr, modelja: Kur më ftojnë në seks...

Natalia Barulich është një modele shumë e famshme. Ajo pushtoi mediat rozë pas lidhjes me Malumën, e cila përfundoi për shkak se modelja 28...

Fotografohet në spital Kivanç Tatlitug, pak ditë më parë u dyshua...

Kivanç Tatlitug u dërgua në spital pak ditë më parë pasi shfaqi simptomat e koronavirusit. Aktorit iu bë menjëherë testi dhe pas disa orësh...

Vajza që u merrte nga 600 euro të famshëve shqiptarë demaskohet...

Fotoja intime e një vajze të famshme në rrjetet sociale, e cila reklamonte trupin e saj të tonifikuar dhe jetën luksoze që bënte është...

Harry dhe Meghan duan të zgjerojnë familjen, së shpejti një fëmijë...

Harry dhe Meghan markle janë duke planifikuar të kenë një fëmijë të dytë, edhe pse Archie nuk ka mbushur ende 1 vjeç. Burime të sigurta...

A e dinit që Drake ka një djalë dy vjeç? Reperi...

Drake ka postuar për herë të parë një foto me të birin në Instagram dy vjet pas lindjes së tij. Reperi Drake, 33 vjeç, i...

Nga Tokio te Berlin, ja kush janë aktorët më të paguar...

“La casa de papel” është seriali më i ndjekur i Netflix. Por ja sa paguhet secili aktor, në varësi të rolit, popullaritetit dhe numrit...

Dua Lipa publikon fotot nga vaska, nuk i lë vend imagjinatës

Dua Lipa ka publikuar disa foto të nxehta në instagramin e saj. Ajo shihet e futur në vaskë, e mbuluar me shkumë. ‘Si ta kalosh kohën...

“Merr flakë” Instagrami me fotot e Samantha Sepulveda

Janë të shumta fotografitë e saj të postuara në Instagram ku duket shumë ‘hot’. Bëhet fjalë për modelen e njohur Samantha Sepulveda, shkruan Gazeta...

I dashuri i Dua Lipës tregon për herë të parë mendimin...

I dashuri i këngëtares shqiptare Dua Lipa, Anwar Hadid, ka gjetur një mënyrë për ta kaluar periudhën e izolimit në shtëpinë e tij. Ai ka...

Femra më seksi në botë vjen me poza super “hot”

Format e saj bombastike, Charlotte McKinney i ka treguar të dielën në Miami. Supermodelja 24-vjeçare ka pozuar me bikini...

Përcjellni GazetaOra.com

411,086FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË