VIP-OUT

Ariana nuk do të dëshironte të shihte kurrë këto foto

Ariana Fejzullahu u bë pjesë e mediave rozë që kur ajo u bë reja e këngëtarit të njohur, Sabri Fejzullahut.

Hakerët tani mund të hapin çdo iPhone, ja si mund të...

Forcat policore përreth botës tani mund të kenë qasje në përmbajtjet e çdo iPhone, thonë raportet e një kompanie. Cellebrite thotë se mund të hapë...

Çfarë ka ndodh kështu me gjoksin e Kaltrina Selimit

Kaltrina Selimi u bë e njohur në talent show-n ‘Dua të jëm’ aty u vlerësua tej mase për vokalin dhe u shpall fituese në...

Nuk ndalet Madonna 60-vjeçare, shfaqet ne momente intime me të dashurin...

Madonna nuk di të ndalet. Mbretëresha e pop-it është në një romancë me 25-vjeçarin Ahlamalik Ëilliams dhe ka qenë në...

Banania është për tu ngrenë por Shkenda e përdorë për diçka...

Banania është për tu ngrenë por Shkenda e përdorë për diçka tjetër Shkenda Dubova këtë verë e kaloj me angazhime rreth biznesit të saj, por...

Mos ngurroni, provojeni fatin!

Manekinia e famshme, Bar Refaeli, është njëra prej atyre femrave e cila nuk ngurron të shfaqë trupin e saj jashtëzakonisht seksi në poza mjaft...

Rrëzim spektakular: Njëra nga Bishat e Getit ngulet në borë |...

Pas hiteve “Shih ti kishe”, “Birthday” dhe “Tarantino” Babastars publikon edhe një këngë, njofton InfoKosova Këtë herë Ghetto Geasy dhe Skivi kanë bashkuar forcat për...

Çka i tha Rocky Balboa të birit…! SHUMË INSPIRUESE…

“Bota nuk është një fushë e bukur me lule. Është e mbushur me sfida dhe nuk do t’ia dijë aspak se sa i fortë...

Nëna e Neymar lidhet me fansin 22-vjeçar të të birit, reagimi...

Ndërsa ylli i PSG, Neymar është rikthyer në Brazil gjatë pezullimit të futbollit evropian për shkak të krizës së koronavirusit, nëna e tij, Nadine...

Blogeria australiane lë pa frymë me format bombastike dhe trupin e...

Tammy Hambrow është nja nga modelet e fitnessit më të ndjekura në “Instagram”, ku numëron mbi 10 milion ndjekës. 25-vjeçarja dhe nëna...

Përcjellni GazetaOra.com

411,086FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË