VIP-OUT

Dua Lipa publikon fotot nga vaska, nuk i lë vend imagjinatës

Dua Lipa ka publikuar disa foto të nxehta në instagramin e saj. Ajo shihet e futur në vaskë, e mbuluar me shkumë. ‘Si ta kalosh kohën...

Rita Ora së bashku me OBSH lansojnë logon e koronavirusit: Ju...

Organizata Botërore e Shëndetit dhe UNICEF kanë zgjedhur këngëtaren shqiptare Rita Ora për të lansuar logon dhe fondacionin për të ndihmuar në luftën kudër...

Teksti i këngës së Dua Lipa bëhet hit për koronavirusin: Mos...

Dua Lipa ka krijuar një këngë që i përshtatet shumë mirë situatës që bota po kalon me koronavirusin. Vargjet e këngës “Don’t start now”...

Idris Elba zbulon sëmundjen nga e cila vuan pasi rezultoi me...

Disa ditë pasi u diagnostifikua me koronavirus, aktori I njohur Idris Elba është shprehur se është mirë.Ndër të tjera, aktori nxiti fansat që të...

Yjet e kinemasë me koronavirus, aktori i Game of Thrones rezulton...

Koronavirusi nuk ka kursyer as yjet e kinemasë, teksa shumë aktorë të njohur kanë rezultuar pozitiv. Aktori i njohur i serialit Game of Thrones, Kristofer...

Koronavirusi infekton edhe aktoren e njohur, partnerja e James Bond në...

Koronabvirusi ka infektuar shumë personazhe të njohur dhe aktorë të Hollyëood-it. Një ndër to është edhe Olga Kurylenko, e cila ka luajtur rolin e...

Jennifer Lopez dhe partneri i saj bëjnë videon epike, nuk do...

Jlo ka qenë në qendër të vëmendjes javët e fundit për shkak të performancës së saj fantastike në Super Boël.

Kylie Jenner poston foton me të bijën, duken përrallore të veshura...

Kylie Jenner nuk tërheq vëmendje vetëm me format e saj dhe veshjet bombastike. Këtë ehrë ajo ka postuar një foto me vajzën e...

Kim Kardashian e zjarrtë vetëm me bikini

Kim Kardashian është shumë e njohur për format e saj trupore. Bukuroshja 39-vjeçare nuk zhgënjen asnjë herë dhe kështu ka ndodhur edhe me foton...

Meghan Markle bën daljen e parë publike pas largimit nga mbretëria...

Meghan Markle ka bërë daljen e parë publike pasi u largua nga mbretëria së bashku me Harry-n. Ish-dukesha ka shkëlqyer me një...

Përcjellni GazetaOra.com

411,168FansaPëlqeje
3,335NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË