VIP-OUT

Ndahet William Levy dhe Elizabeth Gutierrez, pas shumë vitesh martesë

William Levy dhe partnerja e tij, Elizabeth Gutierrez i kanë dhënë fund martesës së tyre. Sipas mediave të huaja cifti prej muajsh...

Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri

Një prej çifteve më të famshme të shoëbizz- it është ndarë. Bëhet fjalë për këngëtaren Ariana Grande dhe Mikey...

Katy Perry jep lajmin e bukur, do të bëhet nënë për...

Këngëtarja e njohur Katy Perry ka zbuluar se së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. 35-vjeçarja zbuloi papritur barkun e rrumbullakosur...

Klaudia Pepa ´´gocë për shtëpi´´, ja sa seksi duket balerina kur...

Klaudia Pepa është një balerinë shumë e zonja, por me sa duket ajo paska edhe shumë aftësi të tjera. Ajo...

Kylie Jenner publikon foton ´´e nxehtë´´, por ka diçka që nuk...

Kylie Jenner është shumë aktive në Instagram, ku herë pas here poston foto shumë seksi. Në një foto të postuar...

Kim Kardashin çmend fansat, poston foton provokuese

Kim Kardashian është mjaft e komentuar për format e saj bombastike. Ajo poston shpesh në rrjetet sociale, foto ku duket mjaft tërheqëse.

Kylie Jenner dhe Travis Scott sërish bashkë?! Këto foto po...

Dyshja e njohur dhe shumë e përfolur e shoëbizit Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë qenë kryeqendra e vëmendjes së rrjeteve sociale...

Aktorja e njohur i del në mbrojtje Assange-it: Miku im nuk...

Aktorja e njohur Pamela Anderson i ka dalë sërish  Anderson dhe Assange kanë një miqësi të mirë, ndërsaajo disa herë ka kërkuar lirimin e tij.

“Dashuri idiote”/ Lady Gaga publikon projektin më të ri muzikor (Video)

Lady Gaga nuk kishte publikuar muzikë që nga projekti i fundit muzikor i Lady Gaga-s, një bashkëpunim me Bradley Cooper për kolonën zanore të...

Sherr në transmetimin live, motrat Kardashian përleshen me njëra-tjetrën (Video)

Familja Kardashian është gjithnjë në qendër të vëmëndjes. Mes dy motrave Kim Kardashian Ëesti dhe Kourtney Kardashiani ka pasur gjithmonë debate...

Përcjellni GazetaOra.com

411,093FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË