E enjte, 23 Shtator, 2021

Shfleto po deshe...

Belinda Balluku feston Pashkët në Unazën e Re, urim për të gjithë besimtarët katolikë

Belinda Balluku, Ministre e Infrastrukturës dhe Energjitikës, njëherësh dhe kandidate për deputete e qarkut të Tiranës në listën e Partisë Socialiste, ka zgjedhur të...

Agim Bajko në mbështetje të Eljo Hyskos: Ngritje kapacitetesh në industrinë kreative dhe start-up

Pas një periudhe jashtë vëmendjes së jetës publike, ikona e humorit dhe satirës Agim Bajko rishfaqet në mbështetje tëangazhimit qw deputeti Eljo Hysko ka...

Flora Nika, nga biznesi në politikë

Nuk është një emër i panjohur ai i Flora Nikës, juriste në profesion dhe sipërmarrëse e njohur në vend. Prej shumë vitesh vajza nga...

STOP DHUNËS

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice' Jam Iger Nuellari ,17 vjeç vazhdoj liceun artistik "Jordan Misja" në Tiranë. Kam qenë pjesmarrës në disa konkurse dhe ekspozita,...

Mrekullitë e natyrës

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice' Mrekullitë e natyrës sonë shqiptare kullat e fortifikuara që janë dëshmi e vlerës dhe e kulturës së ndërtimit dhe...

Duke kërcyer me fantazmën e së kaluarës…

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice' Fantazma jote më flet në gjumë, nëpër ëndrra më tërbon. Çfarë kërkon prej meje me kaq ngulm? Që me sytë e tu...

A do dëshironit një çantë të pikturuar me dorë? Trippytote është në dispozicionin tuaj!

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice' Gjithçka nisi në tetor të vitit 2020 me porosinë tonë të parë.Fillimisht të pikturonim rrobat dhe  çantat tona ishte...

Shkolla në kohën e Covid-19

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice' Shtator. Zilja për fillimin e vitit të ri shkollor sapo ka rënë. Me çantën hedhur në krahë, po hyj...

Pasioni për fotografinë

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice' Unë e kam pasion të bëj fotografi. Më së shumti më pëlqen të fotografoj peizazhe dhe t’i promovoj ato,...

Të ikësh do të thotë të vdesësh nga pak

Botuar në revistën 'Tirana Youth Voice' Prej nga mendoni se e ka origjinën ndjenja e fortë e mallit? Ajo ndjenjë që të ha shpirtin si në...

Publikimet më të lexuara

EKSKLUZIVE/ A po vriten shqiptarët me mish të infektuar?

Gazeta- Ora dhe portal Rehatfare.al vijojnë të hedhin dritë në lidhje me skandalin e madh që ka ndodhur në vendin tonë për...
01:44:52

Shpend Ahmeti totalisht ‘palon’ Lirak Hamitin e Sami Çelajn

Shpend Ahmeti ka dalë para Jeta Xharrës dhe asamblistëve të komunës së Prishtinës për të folur për dy vitet e para të mandatit të...

Hashim Thaçi, si mysliman i devotshëm, nuk pi raki me shqiptarë, veç me serb!

Hashimi tha se nuk pi raki. Këtë e tha sot duke ju referu deklaratës së para dy dite fyese për opozitën dhe qytetarët, por...

I lutet Zotit ta mbrojë, shikoni si mbrohet!

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s); if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src =...