E shtunë, 19 Shtator, 2020
Ballina Etiketimet Dajak dhe droge

Etiketim: dajak dhe droge

Han “dajak” pasi shiste drogë!

0

Përcjellni GazetaOra.com

408,756FansaPëlqeje
3,327NdjekësitNdjek
47AbonentëAbonohuni

TOP PUBLIKIMET