E premte, 3 Korrik, 2020
Ballina Etiketimet Poezi

Etiketim: poezi

Vladimir Muça

12 poezi nga 1997

0
Sylejman Pireva

Mos më besoni!

0

Diktatori dhe zogjtë

0
SAMIRA JASHANICA

Unë

0

Feniksi i Çamërisë

0

Përcjellni GazetaOra.com

410,125FansaPëlqeje
3,337NdjekësitNdjek
47AbonentëAbonohuni

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË